Tata jako nasz pierwszy bohater

Pierwsze stronice życia…

Dzień ojca jest bardzo ważnym świętem, ponieważ w tym szczególnym dniu świętujemy tych, bez których nie byłoby nas na tym świecie. Tata jest naszym opiekunem, z którym zapisujemy pierwsze strony naszego życia. Przy jego kochającym boku poznajemy piękny świat. Tata uzupełnia naszą ciekawość i pokazuje nam wszystko, co znajduje się dokoła. Kiedy mamy okazję zadać pytania o dzieciństwie i młodości naszych ojców, przejmują nas ich opowieści o dziadkach, pierwszej miłości, nauce w szkole i domu.

Z wiekiem wzrasta w naszych sercach wdzięczność za piękne wychowanie, dlatego w tym szczególnym dniu obdarowujemy naszych ojców prezentami. Najbardziej wyjątkowym prezentem dla taty będzie książka “Tato, opowiedz mi o sobie”, ponieważ w niej będzie zawarte doskonałe podsumowanie naszej przygody z tatą, ale z jego perspektywy.

Opowiedz mi o sobie

W życiu bardzo dużo rzeczy nam umyka, czasami nie zauważamy gestów rodziców i żałujemy później, że nie doceniliśmy wtedy ich pięknego czynu lub słów, które okazały się prorocze. Lekarstwem, na to umykanie szczegółów z naszej pamięci. będzie pisemny certyfikat dobrości i miłości naszego taty. Jeśli brakuje nam pomysłu na prezenty na dzień ojca największą inwestycją będzie książka “Tato, opowiedz mi o sobie”. Jej świetne i eleganckie wykonanie sprawia, że coraz więcej Polaków sięga po tego typu podarunek. 

Pomysłem autorów było nie tylko to, żeby ojciec napisał opowieść o jego życiu, ale przede wszystkim można ten prezent traktować jako prezent dla samego siebie. Kiedy tata wypełni karty książki swoimi wspomnieniami, uczuciami, wyznaniami, wtedy tą samą książkę może podarować swojemu dziecku na kolejne rodzinne święto. 

Życie ojca jest obarczone wielką odpowiedzialnością za tych, których kocha. Tata oczekuje jedynie słów, że jest naszym bohaterem. Powiedzmy i pokażmy zanim będzie za późno, jak bardzo podziwiamy naszych ojców za to, że podjęli się wielkiego wysiłku wychowania, i że wszystkie wspólne trudy nie poszły nigdy na marne.